internette güvenilir kitap siteleri

2014-05-29 03:09:00

            internet ortamında çok fazla kitapevi ortaya çıktı. okuyucular için bulunmaz fırsatlar sunuyorlar. yıllar önce bu kitaplara ancak istanbul izmir ve Ankarada yaşayanlar sahip olabiliyorlardı. şimdi öyle kaynak eserler var ki onlara ulaşmak dünyanın her tarafından mümkün.

            Kitapyurdu sitelerin içerisinde en iyilerinden . özellikle yorumlar çok aydınlatıcı oluyor ve en fazla yorum KİTAPYUDU'nda oluyor. İDEFİX  çeşit bakımından çok iyi. o kadar çok kitap var ki siteye girdiniz mi çıkmak zor oluyor. ben DR yi de beğeniyorum. sitesinde kitap aramak ve bulmak çok kolay ve zevkli. fiyatları da fena değil. özellikle PRESTİJ kitaplar bölümü var ki birçok sitede bunu bulamazsınız.bu  tür kitaplar pahalı olsa da alıcısı her zaman bulunur.  DR  de ayrıca bolca görsel malzeme var (cd,dvd,vs.)ben özellikle ciltli kitapları severim. hele kitaplar klasik ise ciltli ararım.

           İsimleri fazla duyulmasa da bazı kitapçılar acayip güzel. o sitelere giren kesinlikle kitap almadan çıkamaz: kitaplar çok çok ucuz. harika dini kaynaklara bu sitelerden ulaşılır muhteşem. bunlardan bazıları BENLİ KİTAP, GONCA KİTAP, KİTAP EFENDİ vs.

         güvenirlik olarak ben şimdiye kadar sıkıntı yaşamadım en azından yukarıda adını verdiğim sitelerde.

          

2081
0
0
Yorum Yaz