tarih gözümüzün önünde yaşanıyor...

2014-07-22 18:47:00

                21. yüzyıl beklediğimiz günlerin müjdesini vermeye devam ediyor. biz çok bekledik bizden öncekiler de çok bekledi ömürleri bu günleri görmeye yetmedi.

                 islam dünyasındaki gizli baskın eller önce Türkiyenin üzerinden çekilmeye başladı. türkiye olarak püskürtüyoruz. püskürtme hala devam ediyor. görünen görünmeyen hepsi defediliyor ülkemizden. bizden sonra sıra diğer islam beldelerine gelecek. 

                  bu püskürtme bir gün meydana gelecekti. bu Tayyip Erdoğana nasip edildi. Allah böyle yazmış. pekçok elin tırnakları ülkemizin hemen her yerine geçmişti. her birinin sökülmesi tam 114 yıl devam etti. az değil. hala hepsi sökülmedi mücadeleye devam. galiba 36 yıl veya  59 yıl sonra Türkiye kamil manada dirilişe geçmiş olacak. çalışmalar hızla devam ediyor. Tayyip Erdoğanın bu süreçte 5 yıl daha görevde kalması en can alıcı nokta oluyor. 5 yılda Tayyip Erdoğanın 10 yıllık ivme sağlaması gerekiyor. yoksa son eller Türkiyenin böğrüne ziplemiş olduğu bıçağını çıkarmayacak. 

                 gazzeye saldıran İsral devleti artık yıkılışa doğru hızla ilerleyeceği ilk adımı Gazzeye saldırmakla atmış oldu. bundan 20-30 ya da 100 yıl önce bu saldırıları yapmış olsaydı belki yıkılma değil kendini daha da sağlamlaştırma anlamında yarar sağlardı ancak 2014 yılındaki saldırı onların Allah tarasından basiretlerinin  kapatıldığının bir nişanesidir.

                    suriye ve ırakta hakeza Türiye lehine gelişmeler olacak. tüm bunları görebilmek hiç de zor değil sadece gönül gözünü açmak yeterli oluyor. somut akla somut göze kalsak işler çözülecek gibi değil zaten.

                   Allahın boyasının her tarafı boyaycağı zamanlara doğru koşarken Allahtan ümidimizi hiç yitirmeme fazrzını yükleniyoruz. Allah rasuünün dediği gibi her şeyi Allahtan istiyoruz. 

Özcan ATAR

55
0
0
Yorum Yaz